Piątek – lekcje skrócone

W piątek 27 listopada, w związku ze szkoleniem nauczycieli w naszej szkole, będą skrócone lekcje. Zajęcia od 8:00 do 10:55. Świetlica otwarta bez zmian.

We wtorek 1 grudnia, proszę aby dzieci przyszły do szkoły w strojach apelowych i w miarę możliwości miały świąteczny element (np. rogi renifera, opaska na głowę, czapkę Mikołaja …). Proszę pamiętać, tak jak pisałam, że w tym dniu zajęcia do 12:15.

Bączek matematyczny

Na zebraniu z rodzicami podawałam informacje nt. „Bączka matematycznego”, który odbędzie się 1 grudnia (wtorek). Przekazałam Państwu informację, że będzie to miało miejsce w trakcie lekcji. Jednak okazało się, że zmagania te odbędą się w godz. od 11:30 do 12:15. Dlatego w tym dniu skończymy lekcje godzinę później o 12.15

Rozmawiałam już z panem Patrykiem i dzieci, które chodzą na tańce będą miały zajęcia taneczne od 12:30 do 13:15

Apel z okazji Święta Niepodległości

W piątek z okazji Święta Niepodległości odbędzie się apel. Proszę, aby dzieci w tym dniu przyszły do szkoły w strojach apelowych (dzieci nie przynoszą strojów na w-f, chyba, że uczęszczają na korektę).

Przypominam także, że 9 i 10 listopada to dni wolne od zajęć dydaktycznych. Szkoła zapewnia opiekę dzieciom – świetlica czynna od 6:45 do 16:30